BLOG

Spotkanie w ramach inicjatywy „kobiety dla kobiet”

11 sierpnia 2023 spotkałyśmy się pierwszy raz z mieszkankami Zielonej Góry w ramach inicjatywy Kobiety dla Kobiet. Inicjatorka była Zosia Szozda.

Opowiadałam o swojej pasji, o tym, jak zaczęła się moja twórcza przygoda, co mnie do tego zmotywowało i w jaki sposób można spełniać swoje marzenia. Na sztalugach zaprezentowałam także swoje prace.

Drugą gościną była Elżbieta Tarłowska – twórczyni przepięknych, nietuzinkowych sukni, które są odzwierciedleniem jej emocji, opowiadała o swojej pasji, o procesie tworzenia. Zaprezentowała także swoje suknie i opowiedziała o każdej z nich.

Jak napisała Zosia: Jak Co ważne, ani Aneta, ani Ela nie kończyły specjalistycznych kierunków, same dochodziły do wiedzy, pracowały nad umiejętnościami i pokazują, że niemożliwe nie istnieje.

Kolejne cudowne kobiety, które wystąpiły to:

Marta Lubieniecka – psycholożka rozmawiała z uczestniczkami spotkania o tym, jak wśród uderzających w nas oczekiwań innych nie tracić siebie, swoich potrzeb oraz o tym jak ważne jest, abyśmy każdego dnia miały chociaż drobną przyjemność dla siebie i potrafiły wyznaczać granice.

Stomatologia i Medycyna Estetyczna Agnieszka Cholewa – lekarka stomatolożka i specjalistka medycyny estetycznej z Cybinki opowiadała o tym, jak możemy naturalnie dbać o siebie, jeżeli tego same chcemy, jak nie przesadzać z upiększaniem, co same na co dzień możemy zrobić.

Cudowne spotkanie:

zdjęcia: Zosia Szozda

Wywodzę się z filozofii, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim, stąpam po realizmie, choć nie jest on najbliższy mojemu sercu.Tworzę abstrakcje, które odbijają się w lustrze mojego serca. Malarstwo abstrakcyjne to jedna z moich pasji, która stała się ważnym elementem mojego życia. Wszystkie uczucia, które towarzyszą mi w kontakcie z naturą, odczucia związane z życiem codziennym, podróżowaniem, jogą, pilatesem, sportami wodnymi….. przelewam na płótno i odzwierciedlam je w swoich obrazach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

× Jak mogę Ci pomóc?