BLOG

„TALENT NA BIZNES: JAK SPIENIĘŻYĆ SWOJE WYJĄTKOWE UMIEJĘTNOŚCI

„TALENT NA BIZNES: JAK SPIENIĘŻYĆ SWOJE WYJĄTKOWE UMIEJĘTNOŚCI” – to hasło przewodnie wydarzenia Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które odbyło się 16 października o 10.00 na Uniwersytecie Zielonogórskim, na którym wystąpiłam w roli prelegenta. Opowiadałam o swojej pracy twórczej, o biznesie i o tym, w jaki sposób łączę go z pracą na etacie pracując jako rzecznik prasowy. Czy etat można połączyć z biznesem? Owszem.

Cieszę się, że publiczność dopisał, było mnóstwo licealistów, studentów, nauczycieli i zaproszonych gości, którzy mieli możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji z obszaru poszukiwania i rozwijania swoich talentów/pasji, które w naturalny sposób mogą przerodzić się w pomysł na życie, czyli… własny biznes😃I właśnie zwieńczeniem tego wydarzenia był panel dyskusyjny z niezwykle ciekawymi osobami, które wykorzystały posiadane umiejętności i oparły na nich działanie swoich firm, a wśród tych osób była moja skromna osóbka :)Oto oni: Bajkopis, Kasia Bozka , Twórcza pracownia „Balance”, Rafał Wesołowski.

Spotkanie zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023. Wydarzenie zorganizowane wspólnie z Biurem Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wywodzę się z filozofii, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim, stąpam po realizmie, choć nie jest on najbliższy mojemu sercu.Tworzę abstrakcje, które odbijają się w lustrze mojego serca. Malarstwo abstrakcyjne to jedna z moich pasji, która stała się ważnym elementem mojego życia. Wszystkie uczucia, które towarzyszą mi w kontakcie z naturą, odczucia związane z życiem codziennym, podróżowaniem, jogą, pilatesem, sportami wodnymi….. przelewam na płótno i odzwierciedlam je w swoich obrazach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

× Jak mogę Ci pomóc?