obraz abstrakcyjny
POP-ART i Afrykańskie,  PORTFOLIO

Prosto z wybiegu haute couture, obraz 60 x 80

Któż z nas nie lubi mody? Bywają tacy, a i owszem. Ja bardzo lubię, choć wiem, że często kulisy pokazów mody czy sesji zdjęciowych dla modelek i modeli nie wyglądają „tak kolorowo i cudownie” jak sam efekt pracy. Tym razem obraz …..

🎨Prosto z wybiegu haute couture.

Obraz ręcznie malowany na płótnie akrylowy rozm 60 x 80.

PS. Dla tych, którzy nie interesują się modą 👉haute couture, czyli „wysokie krawiectwo jest przeciwieństwem Prêt-à-porter czyli francuskiego określenia oznaczającego dosłownie „gotowe do noszenia”. Po raz pierwszy zostało użyte w 1949 roku i oznaczało ubrania szyte seryjnie, łatwo dostępne, a nie na wcześniejsze zamówienie u krawca.

hdrpl

Wywodzę się z filozofii, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim, stąpam po realizmie, choć nie jest on najbliższy mojemu sercu.Tworzę abstrakcje, które odbijają się w lustrze mojego serca. Malarstwo abstrakcyjne to jedna z moich pasji, która stała się ważnym elementem mojego życia. Wszystkie uczucia, które towarzyszą mi w kontakcie z naturą, odczucia związane z życiem codziennym, podróżowaniem, jogą, pilatesem, sportami wodnymi….. przelewam na płótno i odzwierciedlam je w swoich obrazach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

× Jak mogę Ci pomóc?