BLOG

Obraz na zamówienie

Jak zamówić obraz?

Maluję obrazy na zamówienie w stylu, jaki jest dostępny na mojej stronie.

W zakładce „Portfolio” – https://www.pracowniabalance.pl/category/obrazy-abstrakcyjne/ znajduje się galeria, zarówno obrazów namalowanych wcześniej, ale już niedostępnych oraz obrazów aktualnych w sprzedaży. Jeśli chcesz podobny obraz, jaki jest na stronie w tym samym lub innym rozmiarze napisz do mnie: tworczapracownia@onet.pl lub zadzwoń 502 655 869

Jeśli jednak chcesz inny obraz, zindywidualizowany, w wybranej kolorystyce pod twoje wnętrze omówimy to i ustalimy szczegóły.

Ile kosztuje obraz na zamówienie?

Ceny obrazów są zbliżone do tych, co są dostępne w sklepie, jednakże każde zamówienie jest wyceniane osobno. Cena zależy głownie od wielkości podobrazia.

Czy mogę zobaczyć obraz przed jego wysyłką?

Tak. Każdy namalowany obraz jest fotografowany i przesyłany w formie elektronicznej do zaakceptowania. Istnieje również możliwość wizualizacji w Twoim wnętrzu. Wtedy wysyłasz mi zdjęcia wnętrza, tam gdzie ma docelowo zawisnąć obraz oraz wymiary ściany i np. kanapy, a ja dokonuję wizualizacji tego obrazu we wnętrzu i wysyłam Ci go elektronicznie.

Jeśli nie jesteś zadowolony z obrazu, jego kolorystyki lub masz inne uwagi dotyczące obrazu, wykonane zostaną odpowiednie korekty zgodnie z Twoimi sugestiami. Po dokonanych zmianach ponownie otrzymasz zdjęcie obrazu, aby sprawdzić jak aktualnie wygląda.

Czy zaliczka jest wymagana?

Tak, zazwyczaj jest to 20% wartości obrazu.

Jak zapłacić za obraz?

Są 3 sposoby:

  • płatność przy odbiorze u kuriera
  • płatność na telefon.

Czy jest możliwość wystawienia faktury na firmę?

Tak, do każdego zamówienia wystawiam rachunek, jest możliwość wystawienia go na firmę, wtedy w zamówieniu podajesz nr NIP oraz nazwę firmy.

Jaki jest koszt przesyłki?

Wszystko zależy od wielkości obrazu. Obraz jest wysyłany kurierem, pakowany w folię bąbelkową, styropian, karton i folię stretch. Zazwyczaj obrazy o wymiarach 60 x 80 to koszt do 40 zł, obrazy 100 x 80 to koszt do 50 zł, większe obrazy wymagają zapytania w firmie kurierskiej, ale obraz o wymiarach 110 x 110, czy 130 x 90 nie przekracza 80 zł.

Wywodzę się z filozofii, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim, stąpam po realizmie, choć nie jest on najbliższy mojemu sercu.Tworzę abstrakcje, które odbijają się w lustrze mojego serca. Malarstwo abstrakcyjne to jedna z moich pasji, która stała się ważnym elementem mojego życia. Wszystkie uczucia, które towarzyszą mi w kontakcie z naturą, odczucia związane z życiem codziennym, podróżowaniem, jogą, pilatesem, sportami wodnymi….. przelewam na płótno i odzwierciedlam je w swoich obrazach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

× Jak mogę Ci pomóc?